ГлавнаяНаши партнерыПриглашаем к сотрудничествуПолезные ссылкиКонтакты
Полина Кузнецова "Гранаты" 
Галюк Володимир Семенович

Народився 5 серпня 1935р. с. Зарожани, Чернівецька обл.

 

Середню освіту здобув у с. Клішківці (рідне село першого космонавта України Л.Каденюка) в 1953 р. Цього ж року став студентом філфаку Чернівецького державного університету (нині Національного ім. Ю.Фєдьковича).

Працював завідуючим відділом у Глибоцькій райгазеті "Новий шлях", 1-м секретарем Глибоцького РК ЛСМУ. Переїхавши до Харкова, в 1962 р., працював літпрацівником газети "Соціалістична Харківщина (нині "Слобідський край), з 1964 р. завідувачем відділами інформації, науки, вузів та шкіл і відділом листів та масової роботи цієї газети аж до 1998 р.
Редагував газети: у колгоспі - "Вперед", у СШ - сатиричну "Наш перчик", у бронетанковій дивізії - "Советская гвардия", а також "Новини Державтоінспекції", нині - "Автомобіліст Слобожанщини".
Творчий доробок такий: збірка "Товченики з маком" (1970), повість "Розповиті леготи" (1972), збірка оповідань "Двоє на косі" (1979), публіцистичний нарис "Бессмертны подвиги ваши и слава ваша бессмертна" (1988), збірка "Фірма віники в’язала" (1995), повість і оповідання "Сполохані лелеки" (2002), ессеї "Сап'янове весілля" (2004), сатирична повість "Тріумф барона Едуарда" (журнал "Березіль", 2006, №№3-4 ) Заслужений журналіст України (1993). Нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора (1967), медалями, Почесною грамотою Президії Верховної ради України (1977), лауреат премії "Золоте перо" (1976), лауреат премії СЖ СРСР за кращий твір (фейлетони "Фірма віників не в’яже", "Непрохані гості", "... і сто сорок розбійників" (1980), спрямованих проте марнотратства, фінансових махінацій.
Друкувався в журналах "Перець", "Березіль", "Весела січ", "Благбаз".
У 1997 і 2004 роках у обласних конкурсах СЖ здобував звання "Журналіст року".
Безпідставно неодноразово притягався до судової відповідальності за виступи у пресі проти корупціонерів, шахраїв, бюрократів. Доводилося втручатися парламенту Верховної Ради і навіть Евросуду (Страсбург). За наклепницьким листом одного з "доброзичливців» у ЦК КП України, нібито В.Галюк надрукував у "Прапорі" націоналістичну повість, автора притягли до відповідальності вже партійними органами.
Член національної СЖУ з 1963 р.

 
Разработка Евгении Вальковой Авторство © 2008 Мачулин Л.И. Все права защищены.

Игра бои без правил Детские футболки на заказ купить прикольные футболки для детей пицца заказать на дом караганда игра менты против братвы казаки онлайн игра дженерик онлайн аптека, где купить силиас,заказать виагру силиас sitemap